کاربردهای نایلون شیرینگ در صنایع مختلف

مقالات

1397/09/17
1152
0
نایلون های محافظ مانند نایلون شیرینگ و نایلون حبابدار در حال حاضر در سراسر جهان کاربرد دارند.


نایلون های محافظ مانند نایلون شیرینگ و نایلون حبابدار در حال حاضر در سراسر جهان کاربرد دارند. امروزه در سراسر جهان از این محصولات برای بسته بندی و درج تبلیغات برروی محصول استفاده میکنند. استفاده از نایلون شیرینگ میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری زیبا به محصولات نحوه چیدن آنها را هم آسان تر کرده و محفاظ خوبی در برابر گرد و غبار و آلودگی بر روی محصول باشد.
این نوع خاص از نایلون در انواع مختلف یک رو و چند رو عرضه میشود که هر قدر تعداد لایه های محصول بالاتر برود به طبع نقش محافظتی آن هم افزایش پیدا میکند. این نوع نایلون با استفاده از دستگاه شیرینگ پک برروی محصولات کشیده میشود. نایلون شیرینگ کاربردهای مختلفی دارد در صنعت دارد. در این مقاله قصد داریم شما را با کاربردهای این محصول در ثنایع مختلف آشنا کنیم.

کابردهای نایلون شیرینگ

  • این نوع نایلون برای بسته بندی بسیار مناسب است و در صورت استفاده میتواند مانع عبود مواد شیمیایی و گرد وغبار بر سطح محصولات شما باشد.
  • در صورت استفاده از نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات مقاومت آنها در برابر مواد شیمایی و بخار و .. افزایش پیدا میکند.
  • از این نوع نایلون در صنایع غذایی، بهداشتی و مصالح ساختمانی استفاده میشود. در صورت استفاده از این محصول میتواند به یسته بندی محصولات شکل دلخواه را داد.
  • در صورت درخوایت نایلون سفارشی میتوان فرمول آن را تغییر داده و درصد شیرینگ شدن محصول را تغییر داد.
  • در صورت نیاز میتوان از چاپ لوگو و تبلیغات برروی این نایلون استفاده کرد و آن را برای مصارف تبلیغاتی استفاده کرد.
  • از این محصول به طو گسترده در بسته بندی مواد خوراکی و بطریهای آب معدنی و نوشابه و محصولاتی از این قبیل استفاده میشود.
  • بیشتر شرکت های حمل و نقل برای حمل محصولات روی آب و یا جابه جایی به صورت گسترده استفاده میکنند. به این دلیل که نایلون شیرینگ میتواند محصول را در برابر جابه جایی مقاوم نماید و از آسیب های احتمالی بر سطح آن جلوگیری نماید.

اشتراک گذاری

نظرات