کاربرد های نایلون حبابدار در خانه

مقالات

1397/09/21
1048
0
نایلون حبابدار یکی از پرکاربرد ترین محصولاتی است که وجودش در هر خانه و کارگاهی ضروری است.


نایلون حبابدار یکی از پرکاربرد ترین محصولاتی است که وجودش در هر خانه و کارگاهی ضروری است. عمده ترین کاربرد های نایلون حبابدار برای بسته بندی و حفاظت از محصولات است. اما ما در این مقاله قصد داریم شما را با کاربردهای متنوع نایلون های حبابدار آشنا کنیم.


میتوان از نایلون حبابدار برای نگهداری و محافظت کردن از محصولات حساس مانند شیشه و ظرفهای شکستنی استفاده کرد.


تقریبا تمام شرکت های الکترونیکی از این نایلون ها برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند.


در زمان اسباب کشی میتوان برای محافظت از اشیا قیمتی و حساس آنها را درون نایلون حبابدار قرار داد. این کار خیلی بیشتر از روزنامه میتواند از وسایل شما محافظت کند. فقط کافی است یک رول از این نوع نایلون تهیه کنید و قبل از قرار داندن وسائل داخل کارتون دور آنها نایلون حبادار بپیچید. برای محافظت از بشقاب ها و سایلی ه قصد دارید روی هم قرار دهید میتوانید، نایلون را به اندازه ای که میخواهید ببرید و بین آنها قرار دهید. فضاهای خالی باقی مانده در جعبه را هم با استفاده از این نایلون پر کنید که در صورت جابه جایی و حرکت کردن به هم برخورد نکنند و آسیب نبینند.


برای جلوگیری از فاسد شدن میوه ها و سبزیجات داخل یخچال میتوانید درون آنها را با استفاده از نایلون حبابدار بپوشانید، این کار علاوه بر کمک به سالم ماندن اقلام داخل یخچال باعث میشود که فضای داخل یخچال تمیز تر باقی بماند.


به منظور اینکه در حین جاروبرقی کشیدن دستتان خسته نشود میتوانید کمی نایلون حبابدار دور آن بپیچید.


برای اینکه بتوانید از گیاهانتان در برابر سرمای هوا محافظت کنید میتوانید آنها را با لایه ای از این نوع نایلون بپوشانید. این کار باعث میشود که خاک گیاه گرم باقی بماند و همچنین سطح گیاه هم را هم در برابر یخ زدگی محافظت میکند.

اشتراک گذاری

نظرات