نایلون حبابدار عایق سرما

مقالات

1397/09/22
1551
0
در مقالات قبلی سایت در مورد کاربردهای مختلف انواع نایلون های از جمله نایلون شیرینگ و نایلون حبابدار صحبت کردیم. د


در مقالات قبلی سایت در مورد کاربردهای مختلف انواع نایلون های از جمله نایلون شیرینگ و نایلون حبابدار صحبت کردیم. در این مقاله هم قصد داریم شما را با کاربرد های دیگری از نایلون حبابدار آشنا کنیم. این نوع نایلون به دلیل وجود حباب بر سطحش علاوه بر کاربردهای محافظتی، عایق کننده مناسبی در برابر سرما نیز هست. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با کاربردهای این محصول آشنا کنیم.


در صورتی که مدت زمان طولانی ای کفش ها به پا میکنید میتوانید با استفاده از نایلون حبابدار کفی کفش راحت و نرم بسازید و دیگر نگران خستگی کف پایتان نباشید. برا یاینکار پای خود را روی این نایلون قرار دهید و کفی کفش به اندازه پای خود ببرید و از ان دااخل کفشتان استفاده کنید.


اگر علاقه مند به کارهای هنری هستید میتوانید شکل مورد نظر خود به شکل قلبی یا ستاره ای یا هر شکلی که دوست دارید روی نایلون بکشید و رنگ آمیزی کنید و از آن به عنوان تمبر یا مهر خلاقانه استفاده کنید.


اگر علاقه مند به باغبانی هستید میتوانید از نایلون حبابدار به عنوان پوششی روی زانوهایتان استفاده کنید. در این صورت وقتی که زوی نانوهایتان خم میشوید و قصد کاشتن یا مراقبت کردن از گیاهانتان روی زمین را دارید سنگ ها و تیغ های روی زمین دیگر داخل زانوهای شما نمیرود و آنها را اذیت نمیکنند. برای اینکار یک ورق از این نایلون را دور زانو خود بپیچید و با خیال راحت باغبانی کنید.


همانطور که اشاره داشتیم این نوع نایلون به دلیل وجود حباب هایی از هوا بر سطحش عایق خیلی خوبی در برابر سرماست و میتوانید هوای گرم را درون خود نگه دارد. به این منظور دور گلدان هایی که در فصل سر داخل فضای باز قرار میدهید را با پوششی از این نایلون بپوشانید تا از یخ زدگی آنها جلوگیری کنید.

اشتراک گذاری

نظرات