نحوه صحیح استفاده از نایلون حبادار

مقالات

1397/10/02
1027
0
نایلون حبادار از پرکاربردترن محصولات برای بسته بندی است، به این دلیل که محصول میتوان اشیا را هر قدر که ظریف یا شکننده باشند محافظت کند
نایلون حبادار از پرکاربردترن محصولات برای بسته بندی است، به این دلیل که محصول میتوان اشیا را هر قدر که ظریف یا شکننده باشند در بر گرفته و از آنها محافظت نماید. البته در هنگام استفاده از این محصول لازم است که نحوه درست استفاده از آن را بدانیم. در اسن مقاله روش صحیح استفاده از این محصول را به طور کامل شرح میدهیم.
نحوه استفاده از نایلون حبایدار
داخل یا خارج؟
سوالی که ذهن بیشتر کسانی که از نایلون حبادار استفاده میکنند را درگیر کرده است، این است که برای بسته بندی کردن باید نایون را از کدام سمت قرار دهند. نحو درست قرار دادن نایلون به باید به شکلی باشد که حباب های روی آ« به شکل مستقیم با محصول در تماس باشند به این دلیل که یکی از دلایل استفاده از آنها این است که از تکان خوردن بی دلیل محصول جلوگیری شود. وقتی حبابها با محصول در تماسند دیگر محصول تکان نخواهد خورد. و سر جایش ثابت باقی میماند و آیسب رسیدن به جسم مورد نظر جلوگیری مینماید.
1- اگر جسمی که قصد بسته بندی اش را دارید حساس است و میدانید که در هنگام حمل و نقل بسته بندی ممکن است در معر تابش نور خورشید یا گرما قرار بگیرد، به این دلیل که نایلون ها ممکن است به سرعت ذوب شوند و به محصول بچسبند، ابتدا دور آنها را با استفاده کاغذ یا تکه ای روزنامه بپوشانید و سپس با نایلون حبادار بسته بندی کنید.
2- اگر از نایلون ورقه ای استفاده میکنید گوشه های آن را کاملا چسب بزنید تا به شکل کیسه های پلاستیکی شود و از لیزخوردن و تکان خوردن محصول کاملا جلوگیری شود. با پوشاندن گوشه های محصول میتوانید از ایمنی ان اطمینان کیب کنید.
3- تنها به استفاده از نایلون حبابدار اکتفا نکنید. پس از اینکه اجسام را درون نایلون حبادار قرار دادید مناطث خالی جعبه محصول را با روزنامه و کاغذ های باطله بپوشانید تا کاملا از تکان خوردن جسم جلوگییری نمیایید.

اشتراک گذاری

نظرات