موارد استفاده از نایلون ها

مقالات

1397/10/04
1055
0
از نایلون حبابدار یا همان نایلون ضربه گیر برای محافظت از محصولات در برابر ضربه و شکستگی استفاده میکنند،

انواع نایلون ها میتوانند ابزار های کارامد و مفید باشند که در انواع مصارف کاربرد دارند، یکی از مهمترین مصارف نایلون در صنعت بسته بندی است، در مصارف مختلف تار نایلون بسته بندی برای کاربردهای گوناگونی استفاده میشود. به عنوان مثال از نایلون حبابدار یا همان نایلون ضربه گیر برای محافظت از محصولات در برابر ضربه و شکستگی استفاده میکنند، یا برای محافظت از محصولات در برابر گرد و خاک هوا کشیدن از نایلون شیرینگ استفاده میکنند، استفاده از انواع این نایلون ها میتواند کمک زیادی به سالم ماندن اجناس و محصولات شما بکند.


نایاون حبابدار کیسه ای


به تازگی برای سهولت استفاده از نایلون های بسته بندی، انواع خاصی از آنها به عنوان نایلون حبادار کیسه ای به بازار راه یافته است. استفاده از نایلون های کیسه ای میتوان سرعت بسته بندی را بیش از سه برابر بسته بندی با نایلون ورقه ای سرعت ببخشد. زیرا در هنگام استفاده از نایلون ورقه نیاز است که آنها را با استفاده از چسب و منگنه به دور محصولات خود پیچیده و ثابت کرد اما وقتی از نوع کیسه ای استفاده میشود دیگر لازم به این کار نیست و تنها میتوان با قرار دادن اجناس در کیسه ها از آنها محافظت کرد.

نایلون های دوست دار طبیعت


در سال های اخیر نسل جدیدی از نایلون ها به بازار راه یافته اند که به سادگی میتواند تجزیه و بازیافت شوند. همانطور که میدانید یکی از نگرانی های جهان در رابطه با استفاده از نایلون هاست. زیرا استفاده بیش از حد از آنها میتواند کره زمین را به نابودی بکشاند. نسل جدید نایلون ها که با نایلون سبز هم معروف هست، هم اکنون در کشور های مختلف جهان تولید میشوند. در ساخت آنها از مقادیرقابل توجهی از پلاستیک های قابل بازیافت استفاده میکنند که به حفاظت محیط زیست کمک زیادی خواهد کرد. هم اکنون نایلون های مختلفی به این شیوه ساخته میشوند به عنوان مثال میتوان به نایلون حبادار، نایلون شیرینگ و نایلون کشاورزی اشاره کرد.

اشتراک گذاری

نظرات