دستگاه بسته بندی نایلون شیرینگ تونلی

مقالات

1397/10/17
1518
0
برای بسته بندی کردن محصولات با نایلون شیرینگ میتوان از دستگاه شیرینگ پک استفاده استفاده کرد، که در دو نوع شیرینگ پک تونلی و کابینی موجود است.

به منظور بسته بندی کردن محصولات با استفاده از نایلون شیرینگ میتوان از دستگاه شیرینگ پک استفاده استفاده کرد، این دستگاه در دو نوع شیرینگ پک تونلی و کابینی موجود است. که هر کدام از این دستگاه ها کاربری های متفاوتی دارند، در ادامه این مقاله شما را با کاربردهای دستگاه شیرینگ پک تونلی آشنا خواهیم کرد.


از دستگاه های تونلی برای بسته بندی محصولات با مقیاس تولید بالا در کارخانه جات صنعتی استفاده میشود. عمده ترین استفاده از این دستگاه در بسته بندی بطری های نوشیدنی است، با استفاده از این دستگاه میتوان یا نایلون شیرینگ به سادگی بطری های نوشیدنی را پک های بزرگ و کوچک بسته بندی کرد.


شیرینک پک تونلی نسبت به انواع کابینی از قدرت بیشتری برخوردار است و برخلاف دستگاه های کابینی میتوان اجسام سنگین تر و بزرگتری را با استفاده از آنها بسته بندی نمود.


این دستگاه هم مانند دستگاه کابینی دارای یک تونل حرارتی است که مهمترین قسمت دستگاه به شمار میرود. عمرکزد این دستگاه به این صورت است که به منظور بسته بندی کردن کالاهای متفاومت با استفاده از نایلون شیرینگ ، آنها را داخل تونل دستگاه گذاشته و هوای گرم داخل تونل دستگاه باعث میشود که نایلون ذوب شده و شکل کالا مورد نظر را به خود بگیرد. هوای گرم داخل این دستگاه از طریق المنت های برقی داخل کوره تامین میشوند.


به این دلیل که برای بسته بندی کردن محصولات بزرگتر از این دستگاه استفاده میشود لازم است که صخامت فیلم شیرینگ به کار رفته در آن بیشتر باشد.


نیروی برق این دستگاه به طور معمول از طریق برق شهری تغذیه میشود اما انواع دوگانه سوز این دستگاه ها هم موجود هستند که میتوانند میزان مصرف دستگاه در حین عملیات شیرینگ را کاهش داده و علاوه بر اینکه در مصرف انرژی صرفه جویی میکند، هزینه های استفاده از آن و بسته بندی محصولات را هم کاهش میدهد.

اشتراک گذاری

نظرات