نایلون حبابدار چیست

مقالات

1397/09/12
2140
0
نایلون حبابدار به نوعی نایلون شفاف و ضربه گیر میباشد و به این علت که از حباب های پر از هوا بر سطحش تشکیل شده است. قدرت ضربه گیری مناسبی نیز دارد

نایلون حبابدار به نوعی نایلون شفاف و ضربه گیر میباشد و به این علت که از حباب های پر از هوا بر سطحش تشکیل شده است. قدرت ضربه گیری مناسبی نیز دارد. به همین جهت هم از آن برای بسته بندی و نگهداری کردن کلاهایی که خاصیت شکنندگی دارند استفاده میشود. نایلون حبادار میتواند به عنوان ضربه گیری عالی برای کاهش صدمات ناشی از حمل و نقل و جابه جایی استفاده شود. میزان مقاومت این نوع از نایلون بستگی به اندازه حباب های آن دارد. به این صورت که برای کالاهای ظریف تر و آنهایی که حساسیت بالایی دارند از نایلون هایی که دارای حبابهای ریزتری هستند استفاده میشود و برای محافظت از کالاهای بزرگ تر و شکستنی از نایلون هایی با حبابهای درشت تر استفاده میشود.


نایلون حبابدار به طور معمول از درون جنس لطیف و صافی دارد اما پوشش بیرونی آنها دارای حباب هایی در سایزهای مختلف میباشد. جنس این نوع نایلون از مواد پلی اتیلن میباشد و دارای انواع مختلفی میاشد


انواع کیسه حبابدار


نایلون حبادار معمولی یا دو بعدی


از این نوع نایلون میتوان برای بسته بندی کردن تمام کالا ها استفاده نمود. کالاهایی مانند ظروف شکستنی، قاب عکس، صندلی، تابلوها، لوام یدکی، قطعات الکترونیکی و...


نایلون جبابدار 3 بعدی


این نوع نایلون برخلاف کیسه های دو بعدی مناسب برای بسته بندی کالاهایی میباشد که شکل مکعب مانند دارد. کالاهایی مانند انواع لوام برقی آشپزخانه مانند یخچال، گاز و یا انواع مختلف وسایل منزل مانند: تخت خواب، مبلمان، کمد و ابزارها و وسایل صنعتی که به شکل مکعب میباشند استفاده میشود.


انواع نایلون حبایدار


دولایه حباب درشت


این نوع از نایلون به علت داشتن قطر و حبابهای درشت تر نسبت به حبابهای ریز کارایی بهتری برای محافظت ا محصول هنگام جابه جایی و حمل و نقل کالاهای شکستنی دارد.


سه لایه حباب درشت


این نوع نایلون حبابدار به اینعلت که از یک لایه بیشتر از نوع دولایه برخوردار میباشد کارایی بهتری دار و باعث خواهد شد که مقاومت حبابهای روی سطح نایلون بالاتر برود. این نوع بهترین محصول جهت بسته بندی کردن کالاهای بزرگتر میباشد.

سه لایه حباب ریز


این نوع محصول به دلیل داشتن حبابهای ریز و یک لایه اضافه تر در سطحش کارایی مناسبی را نسبت به نایلون های دولایه ارائه میکند. لایه سوم باعث میشود که حبابهای سطح نایلون بر اثر فشار نترکند.

اشتراک گذاری

نظرات