مزایا چاپ نایلون شیرینگ

مقالات

1397/09/20
1028
0
نایلون شیرینگ نوعی از محصولات پلی اتیلن است که برای بسته بندی محصولات مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد.

نایلون شیرینگ نوعی از محصولات پلی اتیلن است که برای بسته بندی محصولات مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع نایلون در دمای 150 تا 200 درجه تغییر شکل میدهد و میتوان از ان برای وکیوم کردن بسته بندی محصولات استفاده کرد. این نوع در بسته بندی میتواند ویژگی های مختلفی مانند ضخامت، عرض و خصوصیات متفاوتی داشته باشد.
از آنجایی که این نایلون در طیف وسیعی از محصولات استفاده میشود. میتوان با چاپ تبلیغات محصولاتتان برروی نایلون شیرینگ بسته بندی محصولات شکیل تر کرد و چینش آنها را ساده تر کرده و از نشستن گرد و خاک روی آنها جلوگیری کرد.
میتوانید از نایلون شیرینگ برای بسته بندی کردن قوطی ها، کارتن، اجر و سنگ و... استفاده کنید. در صورتی که تبلیغات محصولات و شماره تماس خود را روی این نایلون ها درج کنید میتواند باعث شود که جلوه خاصی به محصول تولید شده در شرکت شما بخشیده شود و راندمان تبلیغات بصری را نیز افزایش دهد.

خاصیت های نایلون شیرینگ


برای تولید نایلون باید توجه شود که نایلون شیرینگ خاصیت شکل پذیری بالایی دارد به همین دلیل باید نوع دستگاه مورد استفاده طوری باشد که نایلون مورد نیاز شما را تولید کند. هرچقدر که فشردگی نایلون های شما بیشتر باشد به همان میزان هم طول نایلون کاهش خواهد یافت. به علاوه در هنگام تولید این نایلون توجه داشته باشید که پیچش قلاب هم روی شیرینگ تاثیر مستقیمی میگذارد.
این نایلون ها بر اسان نیاز مشتری در طول و عرض های متفاوتی عرضه میشوند کم ترین عرض نایلون شیرینگ 6 سانتی متر و بیشترین آن 120 سانتی متر است. ضخامت این محصول هم میتواند سفارشی تولید شود به همین دلیل تولید کنندگان و مصرف کنندگان باید توجه داشته باشند که پیش از اقدام به تهیه این محصول خواص و ویژگی های آن را مورد توجه قرار دهند و بر اساس نیاز خود اقدام به تهیه نایلون کنند.

اشتراک گذاری

نظرات