انواع مختلف فیلم نایلون شیرینگ پلی اتیلن

مقالات

1397/10/01
1282
0
فیلم نایلون شیرینگ و یا فیلم شیرینگ پلی اتیلن به انواع خاصی از نایلون ها گفته میشود که از مواد پلی اتیلن سبک ساخته شده باشد.

فیلم نایلون شیرینگ و یا فیلم شیرینگ پلی اتیلن به انواع خاصی از نایلون ها گفته میشود که از مواد پلی اتیلن سبک ساخته شده باشد. این نوع نایلون در طی فرایند های متفاوتی در طی ترکیب چند نوع ماده پلی اتیلن ساخته شده است. این محصول پس از تولید در انواع مختلفی از نایلون عریض و با ضخامت های متفاوت عرضه میشود. وزن هر رول از این نایلون به طور تقریبی 25 کیلوگرم است. که البته اگر قصد خرید این محصول را داشته باشید در شرکت اطلس پلاستیک میتوانید انواع آن را با متراژ و وزن مختلف خریداری کنید.

ویژه ترین خاصیت این محصول که آن نسبت به سایر نایلون ها متمایز میکند، خاصیت جمع شوندگی یا همان شرینگ شدن آن در برابر حرارت است. با استفاده از نایلون شیرینگ مصرف کنندگان میتوانند اجناس و کالاهای خود را به صورت جذب بسته بندی و محافظت نمایند. میتوان انوع فیلم شیرینگ را به شکل زیر دسته بندی نماییم.

رول ساده نایلون شیرینگ

این نوع رول این محصول به این صورت است که جهت استفاده از آن کافی است آن را در اندازه های دلخواه خود برش زده و اجناس را داخلش قرار داده و سپس درون دستگاه شیرینگ پک قرار داد تا به وسیله حرارت جمع شده و دور تا دور محصول شما را در بر بگیرد.

رول تک لا فیلم شیرنگ

از این نوع نایلون شیرینگ تنها میتوان در دستگاه های دو روله استفاده نمود. مکانیزم کار این دستگاه ها به این صورت است که یک رول از نایلون در بالا نصب شده است و رول دیگر در پایین سپس کالا مورد نظر را وارد دستگاه قرار می دهند و بسته بندی میکنند. این دستگاه از نوع خاصی سشوار صنعتی برای شیرینگ کردن استفاده میکند و به نسبت قیمت پایینی نیز دارد.

نایلون بقل باز

در این نوع لازم است که کالای مورد نظرتان را درون قسمتی از رول قرار دهید و سپس داخل دیتگاه شیرینگ گذاشته تا بسته بدی شود.

علاوه بر فیلم شیرینگ میتوانید از دیگر محصولات شرکت اطلس پلاستیک از جمله نایلون عریض، نایلون حبابدار، نایلون پشت چسب دارد نیز استفاده کنید.

اشتراک گذاری

نظرات