استفاده از نایلون حبادار در صنعت بسته بندی

مقالات

1397/09/29
828
0
استفاده نایلون حبابدار یا ماده ضربه گبر سلولی دارای هوا میتوانند حفاظت فوقالعاده ای برای محصول به وجود آورد


حمل و نقل اشیا شکستنی و آسیب پذیر بسیار مشکل است زیرا در حین حمل و نقل ممکن است که با هر ضربه کوچکی شکسته شوند. اما استفاده نایلون حبابدار یا ماده ضربه گبر سلولی دارای هوا میتوانند حفاظت فوقالعاده ای برای محصول به وجود آورد و اجناس را از هرگونه آسیب احتمالی ای حفظ نماید. جالب است بدانید نام این نایلون ها در ابتدا مختص به محصوالات شرکت هوایی بود ولی پس از گسترش استفاده از آنها این نام برروی محصول ماند.


انتخاب نایلون حبادار


برای انتخاب نایلون مناسب برای بسته بندی محصولات خود باید به اندازه محصول و میزان حساسیت آن توجه کنید. از نایلون های کوچکتر و دارای حبابهای کوچک برای حمل مواد کوچک و ظریف استفاده میشود و برای حمل محصولات بزرگتر از نایلون هایی با تعداد حباب های بیشتر و بزرگتر استفاده میشود. همچنین میتوانید نایلون های ضد الکترسیته ساکن هم تهیه کنید. این نایلبون ها مناسب برای محافظت کردن از محصولات الکترونیکی هستند.
یکی دیگر از انواع این نایلون ها انواع پشت چسبدار آنها هستند، که میتوان از آنها برای عایق بندی و برای افزایش استحکام محصول استفاده کرد. با آشنایی با انواع نایلون ها میتوانید انتخاب درستی برای تهیه آنها داشته باشید.

تهیه نایلون حبابدار


برای خرید نایلون حبابدار میتوانید به اکثر فروشگاه های فروش پلاستیک و وسائل یکبار مصرف مراجعه نمایید. این محصول در انواع متفاوت به شکل رول، ورق و کیسه موجود است. میتوانید آنها به صورت یک رول کامل یا متری خریداری کنید. البته انواعی از این محصول به شکل پاکت هم موجود است، قیمت این محصول بسته به شکل و اندازه متفاوت است.

نحوه استفاده از نایلون حبادار در صنعت بسته بندی


برای بسته بندی اجناس با این نایلون ها میتوان از روشهای متفاوتی استفاده کرد، میتوان اجناس را با این نایلون پوشاند یا داخل کیسه های حبابدار قرار داد. و در کالاهایی مثل بشقاب و اجناسی مانند این میتوان از تتکه های آن بین تکه های محصول استفاده کرد. برای وسئل بزرگتر هم میتوان این نایلون را روی سطح آنها چسباند. تا از ضربه به آنها جلوگیری شود.

اشتراک گذاری

نظرات